جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

زمان بازگشت تیم هیمالیانوردی اعزامی به قله کنگور پس از یک تلاش مقتدرانه

  زمان بازگشت تیم هیمالیانوردی اعزامی به قله کنگور پس از یک تلاش مقتدرانه:

  تیم هیمالیانوردی اعزامی به قله کنگور پس از یک تلاش مقتدرانه روز شنبه 17 مرداد 1394 ساعت 22:00 از طریق فرودگاه امام خمینی تهران وارد میهن میگردند.

   

  اعضا این تیم که از تاریخ 11 تیرماه تا 15 مرداد ماه در کمپ اصلی قله کنگور به منظور تلاش برای صعود این قله به سر میبردند نهایتا به دلیل مواجه شدن با تداوم هوای نامناسب و غیر ایمن بودن مسیر، برنامه را به منظور تامین ایمنی اعضا و نفرات تیم متوقف و نهایتا به دلیل سرآمدن موعد برنامه روز 16 مرداد ماه کمپ اصلی را ترک نمودند.

  این تیم موفق گردید در تلاش خود بالغ بر 1100 متر ثابت گذاری نموده و بعنوان تنها تیم منطقه ضمن مسیریابی با برپایی چهار کمپ تا ارتفاع 6650 متری صعود نماید. تلاش برای برپایی کمپ پنجم به دلیل مواجه شدن شرایط جوی نامناسب و تداوم آن ناکام ماند.

  هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شمیرانات تلاش شایسته و مقتدرانه اعضا این تیم را که موجبات ارتقا سطح کوهنوردی کشور گردیده ارج نهاده و  به ایشان، مسئولین هیات استان به ویژه سرپرست تیم جناب آقای مهندس مرتضی رمضانی و خانواده های محترم آنان تبریک و تهنیت عرض می نماید.


  این مطلب تا کنون 21 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 16 مرداد 1394
  منبع
  برچسب ها : کنگور ,مقتدرانه ,دلیل ,اعضا ,مرداد ,هیمالیانوردی ,هیمالیانوردی اعزامی ,تلاش مقتدرانه ,دلیل مواجه ,تلاش برای ,زمان بازگشت ,
  زمان بازگشت تیم هیمالیانوردی اعزامی به قله کنگور پس از یک تلاش مقتدرانه

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر